Lessenrooster

  • Maandag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.15
    Klassiek
    kind C vanaf 3 lessen
    16.15 - 17.15
    Ginie
    16.30
    Breakdance
    jongens lj 2-5
    16.30 - 17.30
    Jordi
    Street
    kind B+
    16.30 - 17.30
    Eliene-Louize
    16.45
    17.00
    17.15
    Klassiek
    jong mb 1 A 1/2
    17.15 - 18.30
    Ginie
    17.30
    Jazz
    kind C vanaf 3 lessen
    17.30 - 18.30
    Sarah
    Breakdance
    jongens lj 6-mb 4
    17.30 - 18.30
    Jordi
    Street
    kind B+ vanaf 3 lessen
    17.30 - 18.30
    Eliene-Louize
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Jazz
    jong mb 1 A
    18.30 - 19.45
    Sarah
    AIRA
    techniekles vanaf mb 6
    18.30 - 19.45
    Zoë
    Klassiek
    kind B+ aanvullende les
    18.30 - 19.30
    Ginie
    Street
    jong mb 2 A+
    18.30 - 19.30
    Eliene-Louize
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    Figuurtraining
    19.45 - 20.45
    Florian
    Jazz
    vol A
    19.45 - 21.00
    Zoë
    Flamenco
    beginners
    19.45 - 21.00
    Silvia
    20.00
    Pilates
    niveau 2
    20.00 - 21.00
    Ginie
    20.15
    20.30
    20.45
    Fatburner
    20.45 - 21.45
    Florian
    21.00
    Jazz
    vol A+/B
    21.00 - 22.15
    Zoë
    Flamenco
    met basis
    21.00 - 22.15
    Silvia
    Pilates
    niveau 1
    21.00 - 22.00
    Ginie
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    17.30
    Jazz
    kind C vanaf 3 lessen
    17.30 - 18.30
    Sarah
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Jazz
    jong mb 1 A
    18.30 - 19.45
    Sarah
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    Jazz
    vol A
    19.45 - 21.00
    Zoë
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    Jazz
    vol A+/B
    21.00 - 22.15
    Zoë
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.30
    Breakdance
    jongens lj 2-5
    16.30 - 17.30
    Jordi
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    Breakdance
    jongens lj 6-mb 4
    17.30 - 18.30
    Jordi
    17.45
    18.00
    18.15

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    20.45
    Fatburner
    20.45 - 21.45
    Florian
    21.00
    21.15
    21.30

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    19.45
    Figuurtraining
    19.45 - 20.45
    Florian
    20.00
    20.15
    20.30

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.15
    Klassiek
    kind C vanaf 3 lessen
    16.15 - 17.15
    Ginie
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    Klassiek
    jong mb 1 A 1/2
    17.15 - 18.30
    Ginie
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Klassiek
    kind B+ aanvullende les
    18.30 - 19.30
    Ginie
    18.45
    19.00
    19.15

    Grote Zaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    20.00
    Pilates
    niveau 2
    20.00 - 21.00
    Ginie
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    Pilates
    niveau 1
    21.00 - 22.00
    Ginie
    21.15
    21.30
    21.45

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.30
    Street
    kind B+
    16.30 - 17.30
    Eliene-Louize
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    Street
    kind B+ vanaf 3 lessen
    17.30 - 18.30
    Eliene-Louize
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Street
    jong mb 2 A+
    18.30 - 19.30
    Eliene-Louize
    18.45
    19.00
    19.15

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    19.45
    Flamenco
    beginners
    19.45 - 21.00
    Silvia
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    Flamenco
    met basis
    21.00 - 22.15
    Silvia
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    18.30
    AIRA
    techniekles vanaf mb 6
    18.30 - 19.45
    Zoë
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30

    Theaterzaal

    No events available!

  • Dinsdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    16.15
    Jazz
    kind A icm klassiek
    16.15 - 17.15
    Karen
    16.30
    Jazz
    mb 3 B vanaf 4 lessen
    16.30 - 17.45
    Tom
    Klassiek
    kind A
    16.30 - 17.30
    Leen
    16.45
    17.00
    Acro
    AIRA United Emerald
    17.00 - 18.30
    Florian/Lenka

    Acro
    AIRA United Ruby
    17.00 - 18.30
    Sarah
    17.15
    Jazz
    jong C+ vanaf 6 lessen
    17.15 - 18.30
    Sebastien
    17.30
    Jazz
    kind A
    17.30 - 18.30
    Karen
    Jazz
    kind A+
    17.30 - 18.30
    Leen
    17.45
    Jazz
    mb 4 B vanaf 4 lessen
    17.45 - 19.00
    Tom
    18.00
    18.15
    18.30
    Jazz
    jongvol C+
    18.30 - 19.45
    Sebastien
    Jazz
    kind B vanaf 3 lessen
    18.30 - 19.30
    Karen
    18.45
    Klassiek
    vol A/A+
    18.45 - 20.00
    Leen
    Acro
    AIRA United Pearl
    18.45 - 20.15
    Julie
    19.00
    Jazz
    jong mb 5 B+ vanaf 4 lessen
    19.00 - 20.15
    Tom
    19.15
    19.30
    Klassiek
    jongvol C+ 1/2
    19.30 - 20.45
    Goedele
    19.45
    20.00
    Jazz
    vol B/B+
    20.00 - 21.15
    Sebastien
    Klassiek
    vol B/B+
    20.00 - 21.15
    Leen
    20.15
    Jazz
    dames B
    20.15 - 21.30
    Tom

    Klassiek
    vol C
    21.15 - 22.30
    Leen
    Acro
    AIRA United Diamond
    20.15 - 22.15
    Julie
    20.30
    20.45
    Klassiek
    jongvol C+ basisles
    20.45 - 22.00
    Goedele
    21.00
    21.15
    Jazz
    vol C
    21.15 - 22.30
    Sebastien
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Sporthal Redingenhof

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    16.15
    Jazz
    kind A icm klassiek
    16.15 - 17.15
    Karen
    16.30
    Jazz
    mb 3 B vanaf 4 lessen
    16.30 - 17.45
    Tom
    16.45
    17.00
    17.15
    Jazz
    jong C+ vanaf 6 lessen
    17.15 - 18.30
    Sebastien
    17.30
    Jazz
    kind A
    17.30 - 18.30
    Karen
    Jazz
    kind A+
    17.30 - 18.30
    Leen
    17.45
    Jazz
    mb 4 B vanaf 4 lessen
    17.45 - 19.00
    Tom
    18.00
    18.15
    18.30
    Jazz
    jongvol C+
    18.30 - 19.45
    Sebastien
    Jazz
    kind B vanaf 3 lessen
    18.30 - 19.30
    Karen
    18.45
    19.00
    Jazz
    jong mb 5 B+ vanaf 4 lessen
    19.00 - 20.15
    Tom
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    Jazz
    vol B/B+
    20.00 - 21.15
    Sebastien
    20.15
    Jazz
    dames B
    20.15 - 21.30
    Tom
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    Jazz
    vol C
    21.15 - 22.30
    Sebastien
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    16.30
    Klassiek
    kind A
    16.30 - 17.30
    Leen
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    Klassiek
    vol A/A+
    18.45 - 20.00
    Leen
    19.00
    19.15
    19.30
    Klassiek
    jongvol C+ 1/2
    19.30 - 20.45
    Goedele
    19.45
    20.00
    Klassiek
    vol B/B+
    20.00 - 21.15
    Leen
    20.15
    20.30
    20.45
    Klassiek
    jongvol C+ basisles
    20.45 - 22.00
    Goedele
    21.00
    21.15
    Klassiek
    vol C
    21.15 - 22.30
    Leen
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    17.00
    Acro
    AIRA United Emerald
    17.00 - 18.30
    Florian/Lenka

    Acro
    AIRA United Ruby
    17.00 - 18.30
    Sarah
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    Acro
    AIRA United Pearl
    18.45 - 20.15
    Julie
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Acro
    AIRA United Diamond
    20.15 - 22.15
    Julie
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00

    Sporthal Redingenhof

    No events available!

  • Woensdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    10.30
    Pilates
    10.30 - 11.30
    Ginie
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    12.15
    12.30
    12.45
    Klassiek
    kind A+ icm jazz
    12.45 - 13.45
    Aike
    Kleuterdans
    12.45 - 13.30
    Zoë
    Street
    kind A
    12.45 - 13.45
    Natalie
    13.00
    13.15
    Jazz
    kind B icm klassiek
    13.15 - 14.15
    Karen
    Hedendaags
    jong A+ + klassiek
    13.15 - 14.30
    Jennifer
    13.30
    Kinderdans
    13.30 - 14.30
    Zoë
    13.45
    Klassiek
    kind B aanvullende les
    13.45 - 14.45
    Aike
    Street
    kind A+
    13.45 - 14.45
    Natalie
    14.00
    14.15
    Jazz
    kind B
    14.15 - 15.15
    Karen
    14.30
    Predans
    14.30 - 15.30
    Zoë
    Hedendaags
    jong B + klassiek
    14.30 - 15.45
    Jennifer
    14.45
    AIRA
    Repetitie + plaatsing Mini’s
    14.45 - 16.30
    Sanne
    Street
    kind B
    14.45 - 15.45
    Natalie
    15.00
    15.15
    AIRA
    techniekles mb 3-5
    15.15 - 16.30
    Sarah M
    15.30
    15.45
    Kleuterdans
    15.45 - 16.30
    Zoë
    Klassiek
    kind A+
    15.45 - 16.45
    Leen
    Hedendaags
    jong B+ + klassiek
    15.45 - 17.00
    Jennifer
    16.00
    16.15
    16.30
    Hedendaags
    jong A + klassiek
    16.30 - 17.45
    Zoë
    Show
    jong A+
    16.30 - 17.30
    Sarah M
    16.45
    Jazz
    kind A+
    16.45 - 17.45
    Leen
    17.00
    Klassiek
    kind B+ vanaf 4 lessen
    17.00 - 18.00
    Ginie
    17.15
    17.30
    Show
    jong C
    17.30 - 18.45
    Sarah M
    17.45
    Klassiek
    jong mb 3 B 1/2
    17.45 - 19.00
    Leen
    Street
    jong C/C+ techniek
    17.45 - 19.00
    Tamara
    18.00
    Klassiek
    kind C aanvullende les
    18.00 - 19.00
    Ginie
    18.15
    18.30
    18.45
    Show
    jong A
    18.45 - 19.45
    Sarah M
    19.00
    Pointes
    mb 3
    19.00 - 19.30
    Leen
    Klassiek
    jong mb 2 A+ 1/2
    19.00 - 20.15
    Ginie
    Street
    jong C+ vanaf 3 lessen
    19.00 - 20.15
    Tamara
    19.15
    19.30
    19.45
    Klassiek
    jong C 1/2
    19.45 - 21.00
    Goedele
    Jazz Horton
    jong B
    19.45 - 21.00
    Leen
    20.00
    20.15
    Pointes
    mb 2
    20.15 - 20.45
    Ginie
    Street
    vol B/C
    20.15 - 21.15
    Tamara
    20.30
    20.45
    21.00
    Jazz Horton
    jongvol B+/C
    21.00 - 22.15
    Leen
    Klassiek
    les op pointes B/B+
    21.00 - 22.00
    Goedele
    21.15
    Street
    vol C/C+
    21.15 - 22.30
    Tamara
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Celestijntje

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    13.15
    Jazz
    kind B icm klassiek
    13.15 - 14.15
    Karen
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    Jazz
    kind B
    14.15 - 15.15
    Karen
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    Jazz
    kind A+
    16.45 - 17.45
    Leen
    17.00
    17.15
    17.30

    Theaterzaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    12.45
    Kleuterdans
    12.45 - 13.30
    Zoë
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    Kleuterdans
    15.45 - 16.30
    Zoë
    16.00
    16.15

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    12.45
    Klassiek
    kind A+ icm jazz
    12.45 - 13.45
    Aike
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    Klassiek
    kind B aanvullende les
    13.45 - 14.45
    Aike
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    Klassiek
    kind A+
    15.45 - 16.45
    Leen
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    Klassiek
    kind B+ vanaf 4 lessen
    17.00 - 18.00
    Ginie
    17.15
    17.30
    17.45
    Klassiek
    jong mb 3 B 1/2
    17.45 - 19.00
    Leen
    18.00
    Klassiek
    kind C aanvullende les
    18.00 - 19.00
    Ginie
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    Klassiek
    jong mb 2 A+ 1/2
    19.00 - 20.15
    Ginie
    19.15
    19.30
    19.45
    Klassiek
    jong C 1/2
    19.45 - 21.00
    Goedele
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    Klassiek
    les op pointes B/B+
    21.00 - 22.00
    Goedele
    21.15
    21.30
    21.45

    Grote Zaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    19.00
    Pointes
    mb 3
    19.00 - 19.30
    Leen
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Pointes
    mb 2
    20.15 - 20.45
    Ginie
    20.30

    Grote Zaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    10.30
    Pilates
    10.30 - 11.30
    Ginie
    10.45
    11.00
    11.15

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    12.45
    Street
    kind A
    12.45 - 13.45
    Natalie
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    Street
    kind A+
    13.45 - 14.45
    Natalie
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    Street
    kind B
    14.45 - 15.45
    Natalie
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    Street
    jong C/C+ techniek
    17.45 - 19.00
    Tamara
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    Street
    jong C+ vanaf 3 lessen
    19.00 - 20.15
    Tamara
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Street
    vol B/C
    20.15 - 21.15
    Tamara
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    Street
    vol C/C+
    21.15 - 22.30
    Tamara
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Grote Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    13.15
    Hedendaags
    jong A+ + klassiek
    13.15 - 14.30
    Jennifer
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    Hedendaags
    jong B + klassiek
    14.30 - 15.45
    Jennifer
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    Hedendaags
    jong B+ + klassiek
    15.45 - 17.00
    Jennifer
    16.00
    16.15
    16.30
    Hedendaags
    jong A + klassiek
    16.30 - 17.45
    Zoë
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30

    Grote Zaal

    Celestijntje

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    14.45
    AIRA
    Repetitie + plaatsing Mini’s
    14.45 - 16.30
    Sanne
    15.00
    15.15
    AIRA
    techniekles mb 3-5
    15.15 - 16.30
    Sarah M
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    19.45
    Jazz Horton
    jong B
    19.45 - 21.00
    Leen
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    Jazz Horton
    jongvol B+/C
    21.00 - 22.15
    Leen
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    13.30
    Kinderdans
    13.30 - 14.30
    Zoë
    13.45
    14.00
    14.15

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    14.30
    Predans
    14.30 - 15.30
    Zoë
    14.45
    15.00
    15.15

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    16.30
    Show
    jong A+
    16.30 - 17.30
    Sarah M
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    Show
    jong C
    17.30 - 18.45
    Sarah M
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    Show
    jong A
    18.45 - 19.45
    Sarah M
    19.00
    19.15
    19.30

    Theaterzaal

    No events available!

  • Donderdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.15
    Jazz
    kind B+ vanaf 3 lessen
    16.15 - 17.15
    Thibault
    Klassiek
    kind C vanaf 4 lessen
    16.15 - 17.15
    Ginie
    16.30
    Klassiek
    kind B vanaf 3 lessen
    16.30 - 17.30
    Aike
    16.45
    17.00
    17.15
    Jazz
    kind B+
    17.15 - 18.15
    Thibault
    Klassiek
    jong mb 1 A 2/2
    17.15 - 18.30
    Ginie
    Street
    jong mb 3-4 B
    17.15 - 18.15
    Robin
    17.30
    Klassiek
    kind B
    17.30 - 18.30
    Aike
    17.45
    18.00
    18.15
    Jazz
    kind C
    18.15 - 19.15
    Thibault
    Street
    jong mb 4-5 B+
    18.15 - 19.15
    Robin
    18.30
    AIRA
    Hedendaags
    18.30 - 19.45
    Jennifer
    Pointes
    mb 1
    18.30 - 19.00
    Ginie
    18.45
    19.00
    Klassiek
    jong mb 4 B 1/2
    19.00 - 20.15
    Goedele
    19.15
    Hedendaags
    jong A/A+ mb 1-2 - klassiek
    19.15 - 20.30
    Zoë
    Street
    jong mb 5-6 B+
    19.15 - 20.15
    Robin
    19.30
    19.45
    Hedendaags
    vol B/B+
    19.45 - 21.00
    Jennifer
    20.00
    20.15
    Pointes
    mb 4
    20.15 - 20.45
    Goedele
    Street
    jongvol C
    20.15 - 21.15
    Robin
    20.30
    Hedendaags
    vol A
    20.30 - 21.30
    Zoë
    20.45
    Klassiek
    les op pointes C/C+
    20.45 - 21.45
    Goedele
    21.00
    Hedendaags
    vol C
    21.00 - 22.15
    Jennifer
    21.15
    Street
    vol A/A+
    21.15 - 22.15
    Robin
    21.30
    Hedendaags
    vol A+
    21.30 - 22.45
    Zoë
    21.45
    22.00
    22.15
    22.30

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.15
    Jazz
    kind B+ vanaf 3 lessen
    16.15 - 17.15
    Thibault
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    Jazz
    kind B+
    17.15 - 18.15
    Thibault
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    Jazz
    kind C
    18.15 - 19.15
    Thibault
    18.30
    18.45
    19.00

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.15
    Klassiek
    kind C vanaf 4 lessen
    16.15 - 17.15
    Ginie
    16.30
    Klassiek
    kind B vanaf 3 lessen
    16.30 - 17.30
    Aike
    16.45
    17.00
    17.15
    Klassiek
    jong mb 1 A 2/2
    17.15 - 18.30
    Ginie
    17.30
    Klassiek
    kind B
    17.30 - 18.30
    Aike
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    Klassiek
    jong mb 4 B 1/2
    19.00 - 20.15
    Goedele
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    Klassiek
    les op pointes C/C+
    20.45 - 21.45
    Goedele
    21.00
    21.15
    21.30

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    18.30
    Pointes
    mb 1
    18.30 - 19.00
    Ginie
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Pointes
    mb 4
    20.15 - 20.45
    Goedele
    20.30

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    17.15
    Street
    jong mb 3-4 B
    17.15 - 18.15
    Robin
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    Street
    jong mb 4-5 B+
    18.15 - 19.15
    Robin
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    Street
    jong mb 5-6 B+
    19.15 - 20.15
    Robin
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Street
    jongvol C
    20.15 - 21.15
    Robin
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    Street
    vol A/A+
    21.15 - 22.15
    Robin
    21.30
    21.45
    22.00

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    19.15
    Hedendaags
    jong A/A+ mb 1-2 - klassiek
    19.15 - 20.30
    Zoë
    19.30
    19.45
    Hedendaags
    vol B/B+
    19.45 - 21.00
    Jennifer
    20.00
    20.15
    20.30
    Hedendaags
    vol A
    20.30 - 21.30
    Zoë
    20.45
    21.00
    Hedendaags
    vol C
    21.00 - 22.15
    Jennifer
    21.15
    21.30
    Hedendaags
    vol A+
    21.30 - 22.45
    Zoë
    21.45
    22.00
    22.15
    22.30

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    18.30
    AIRA
    Hedendaags
    18.30 - 19.45
    Jennifer
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30

    Theaterzaal

    No events available!

  • Vrijdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    12.15
    Pilates
    12.15 - 13.15
    Ginie
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    Jazz
    kind B+ vanaf 4 lessen
    16.15 - 17.15
    Sarah
    Klassiek
    jong mb 1-2 A/A+ basisles
    16.15 - 17.30
    Ginie
    16.30
    Show
    jong B
    16.30 - 17.45
    Sarah M/Jens
    Predans
    16.30 - 17.30
    Ineke
    16.45
    17.00
    Acro
    repetitie AIRA United Emerald
    17.00 - 20.00
    Florian/Lenka
    17.15
    Jazz
    kind C vanaf 4 lessen
    17.15 - 18.15
    Sarah
    17.30
    Kinderdans
    17.30 - 18.30
    Ineke
    Hip Hop
    jongens + mb 1
    17.30 - 18.30
    Ruben
    17.45
    Hedendaags
    jong C
    17.45 - 19.00
    Sarah M/Jens
    18.00
    18.15
    Jazz
    jong mb 1 A vanaf 4 lessen
    18.15 - 19.30
    Sarah
    18.30
    Breakdance
    Masterclass
    18.30 - 20.00
    Jordi
    Street
    kind B/B+/C aanvullende les
    18.30 - 19.30
    Ruben
    18.45
    19.00
    AIRA
    Fysieke training
    19.00 - 19.30
    Goedele
    19.15
    19.30
    Klassiek
    jongvol C+ 2/2
    19.30 - 20.45
    Goedele
    AIRA
    Show
    19.30 - 20.45
    Sarah M/Jens
    Street
    jong mb 3-4 B+ vanaf 4 lessen
    19.30 - 20.30
    Ruben
    19.45
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    Klassiek
    jong +18j B+/C 1/2
    20.45 - 22.00
    Goedele
    21.00
    AIRA
    repetitie Compagnie
    21.00 - 23.00
    Aike/Zoë
    21.15
    Street
    Urban Skills vanaf mb 3
    21.15 - 22.30
    Jey
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15
    22.30
    22.45

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Sporthal Redingenhof

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    16.15
    Jazz
    kind B+ vanaf 4 lessen
    16.15 - 17.15
    Sarah
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    Jazz
    kind C vanaf 4 lessen
    17.15 - 18.15
    Sarah
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    Jazz
    jong mb 1 A vanaf 4 lessen
    18.15 - 19.30
    Sarah
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    16.15
    Klassiek
    jong mb 1-2 A/A+ basisles
    16.15 - 17.30
    Ginie
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    Klassiek
    jongvol C+ 2/2
    19.30 - 20.45
    Goedele
    19.45
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    Klassiek
    jong +18j B+/C 1/2
    20.45 - 22.00
    Goedele
    21.00
    21.15
    21.30
    21.45

    Grote Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    18.30
    Street
    kind B/B+/C aanvullende les
    18.30 - 19.30
    Ruben
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    Street
    jong mb 3-4 B+ vanaf 4 lessen
    19.30 - 20.30
    Ruben
    19.45
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    Street
    Urban Skills vanaf mb 3
    21.15 - 22.30
    Jey
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    17.45
    Hedendaags
    jong C
    17.45 - 19.00
    Sarah M/Jens
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    19.00
    AIRA
    Fysieke training
    19.00 - 19.30
    Goedele
    19.15
    19.30
    AIRA
    Show
    19.30 - 20.45
    Sarah M/Jens
    19.45
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    AIRA
    repetitie Compagnie
    21.00 - 23.00
    Aike/Zoë
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15
    22.30
    22.45

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    17.30
    Kinderdans
    17.30 - 18.30
    Ineke
    17.45
    18.00
    18.15

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    16.30
    Predans
    16.30 - 17.30
    Ineke
    16.45
    17.00
    17.15

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    17.00
    Acro
    repetitie AIRA United Emerald
    17.00 - 20.00
    Florian/Lenka
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45

    Sporthal Redingenhof

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    18.30
    Breakdance
    Masterclass
    18.30 - 20.00
    Jordi
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    17.30
    Hip Hop
    jongens + mb 1
    17.30 - 18.30
    Ruben
    17.45
    18.00
    18.15

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    12.15
    Pilates
    12.15 - 13.15
    Ginie
    12.30
    12.45
    13.00

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    16.30
    Show
    jong B
    16.30 - 17.45
    Sarah M/Jens
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30

    Grote Zaal

    No events available!

  • Zaterdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    09.00
    Klassiek
    jong mb 2 A+ 2/2
    09.00 - 10.15
    Ginie
    09.15
    09.30
    Jazz
    jong mb 3-4 B
    09.30 - 10.45
    Amber
    Kleuterdans
    09.30 - 10.15
    Flore
    Damba
    8-14j
    09.30 - 10.30
    Zoë
    09.45
    10.00
    Acro
    AIRA Mini’s
    10.00 - 11.30
    Nele/Thibault

    Acro
    AIRA United Ruby
    10.00 - 12.00
    Sarah
    10.15
    Predans
    10.15 - 11.15
    Flore
    Klassiek
    kind B+
    10.15 - 11.15
    Ginie
    10.30
    Damba
    vanaf 14j
    10.30 - 11.30
    Zoë
    10.45
    Klassiek
    kind A icm jazz
    10.45 - 11.45
    Leen
    Jazz
    jong mb 5-6 B+
    10.45 - 12.00
    Amber
    11.00
    11.15
    Klassiek
    kind C
    11.15 - 12.15
    Ginie
    11.30
    Hedendaags
    jong mb 2-4 verdiepingsles
    11.30 - 12.45
    Zoë
    11.45
    Jazz
    kind A+ icm klassiek
    11.45 - 12.45
    Leen
    12.00
    Jazz
    kind A
    12.00 - 13.00
    Amber
    Acro
    Open Level Juniors
    12.00 - 13.30
    Nele/Dauwke

    Acro
    Open Level Peewees
    12.00 - 13.30
    Sarah/Laure
    12.15
    Klassiek
    kind B+ icm jazz en/of klassiek
    12.15 - 13.15
    Ginie
    12.30
    Street
    kind C
    12.30 - 13.30
    Eliene-Louize
    12.45
    AIRA
    Techniekles Mini's
    12.45 - 14.00
    Leen
    Klassiek
    jong -18j B+/C 1/2
    12.45 - 16.00
    Goedele
    13.00
    13.15
    Hedendaags
    jong B - klassiek
    13.15 - 14.30
    Zoë
    Klassiek
    jong mb 3 B 2/2
    13.15 - 14.30
    Ginie
    13.30
    Street
    jong mb 1 A
    13.30 - 14.30
    Eliene-Louize
    13.45
    14.00
    Klassiek
    jong mb 4 B 2/2
    14.00 - 15.15
    Goedele
    Acro
    Repetitie AIRA United Pearl/Diamond
    14.00 - 18.00
    Julie/David
    14.15
    14.30
    Jazz
    jong mb 2 A+
    14.30 - 15.45
    Thibault
    Street
    kind C vanaf 4 lessen
    14.30 - 15.30
    Eliene-Louize
    AIRA
    Repetitie Girls
    14.30 - 16.30
    Amber
    14.45
    15.00
    15.15
    AIRA
    Klassiek Ensemble
    15.15 - 16.30
    Goedele
    15.30
    Hip Hop
    jongens lj 4-6
    15.30 - 16.30
    Eliene-Louize
    15.45
    Jazz
    jong mb 2 A+ vanaf 4 lessen
    15.45 - 17.00
    Thibault
    16.00
    16.15
    16.30
    AIRA
    Repetitie Ensemble
    16.30 - 18.30
    Goedele
    16.45
    17.00
    Jazz
    jong mb 3-4 B icm klassiek en/of hed
    17.00 - 18.15
    Thibault
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Celestijntje

    Gymnasium Sportkot

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    09.30
    Jazz
    jong mb 3-4 B
    09.30 - 10.45
    Amber
    09.45
    10.00
    10.15
    10.30
    10.45
    Jazz
    jong mb 5-6 B+
    10.45 - 12.00
    Amber
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    Jazz
    kind A+ icm klassiek
    11.45 - 12.45
    Leen
    12.00
    Jazz
    kind A
    12.00 - 13.00
    Amber
    12.15
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    Jazz
    jong mb 2 A+
    14.30 - 15.45
    Thibault
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    Jazz
    jong mb 2 A+ vanaf 4 lessen
    15.45 - 17.00
    Thibault
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    Jazz
    jong mb 3-4 B icm klassiek en/of hed
    17.00 - 18.15
    Thibault
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    09.30
    Kleuterdans
    09.30 - 10.15
    Flore
    09.45
    10.00

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    09.00
    Klassiek
    jong mb 2 A+ 2/2
    09.00 - 10.15
    Ginie
    09.15
    09.30
    09.45
    10.00
    10.15
    Klassiek
    kind B+
    10.15 - 11.15
    Ginie
    10.30
    10.45
    Klassiek
    kind A icm jazz
    10.45 - 11.45
    Leen
    11.00
    11.15
    Klassiek
    kind C
    11.15 - 12.15
    Ginie
    11.30
    11.45
    12.00
    12.15
    Klassiek
    kind B+ icm jazz en/of klassiek
    12.15 - 13.15
    Ginie
    12.30
    12.45
    Klassiek
    jong -18j B+/C 1/2
    12.45 - 16.00
    Goedele
    13.00
    13.15
    Klassiek
    jong mb 3 B 2/2
    13.15 - 14.30
    Ginie
    13.30
    13.45
    14.00
    Klassiek
    jong mb 4 B 2/2
    14.00 - 15.15
    Goedele
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45

    Grote Zaal

    Kleine Zaal

    Celestijntje

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    10.00
    Acro
    AIRA Mini’s
    10.00 - 11.30
    Nele/Thibault

    Acro
    AIRA United Ruby
    10.00 - 12.00
    Sarah
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    Acro
    Open Level Juniors
    12.00 - 13.30
    Nele/Dauwke

    Acro
    Open Level Peewees
    12.00 - 13.30
    Sarah/Laure
    12.15
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    Acro
    Repetitie AIRA United Pearl/Diamond
    14.00 - 18.00
    Julie/David
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45

    Gymnasium Sportkot

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    12.30
    Street
    kind C
    12.30 - 13.30
    Eliene-Louize
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    Street
    jong mb 1 A
    13.30 - 14.30
    Eliene-Louize
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    Street
    kind C vanaf 4 lessen
    14.30 - 15.30
    Eliene-Louize
    14.45
    15.00
    15.15

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    11.30
    Hedendaags
    jong mb 2-4 verdiepingsles
    11.30 - 12.45
    Zoë
    11.45
    12.00
    12.15
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    Hedendaags
    jong B - klassiek
    13.15 - 14.30
    Zoë
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    12.45
    AIRA
    Techniekles Mini's
    12.45 - 14.00
    Leen
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    AIRA
    Repetitie Girls
    14.30 - 16.30
    Amber
    14.45
    15.00
    15.15
    AIRA
    Klassiek Ensemble
    15.15 - 16.30
    Goedele
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    AIRA
    Repetitie Ensemble
    16.30 - 18.30
    Goedele
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15

    Grote Zaal

    Celestijntje

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    10.15
    Predans
    10.15 - 11.15
    Flore
    10.30
    10.45
    11.00

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    09.30
    Damba
    8-14j
    09.30 - 10.30
    Zoë
    09.45
    10.00
    10.15
    10.30
    Damba
    vanaf 14j
    10.30 - 11.30
    Zoë
    10.45
    11.00
    11.15

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    15.30
    Hip Hop
    jongens lj 4-6
    15.30 - 16.30
    Eliene-Louize
    15.45
    16.00
    16.15

    Terraszaal

    No events available!

  • Zondag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    09.45
    Klassiek
    jong -18j B+/C 2/2
    09.45 - 11.00
    Goedele
    10.00
    Street
    jong mb 2 A+ vanaf 4 lessen
    10.00 - 11.00
    Aiko
    Klassiek
    jong mb 3-4 B basisles
    10.00 - 11.15
    Judith
    Kinderdans
    10.00 - 11.00
    Luna
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    Klassiek
    jong C 2/2
    11.00 - 12.15
    Goedele
    Street
    jong mb 1 A vanaf 4 lessen
    11.00 - 12.00
    Aiko
    Predans
    11.00 - 12.00
    Luna
    11.15
    Klassiek
    jongvol B/B+ basisles
    11.15 - 12.30
    Judith
    11.30
    11.45
    12.00
    Kinderdans
    12.00 - 13.00
    Luna
    12.15
    Klassiek
    jong +18j B+/C 2/2
    12.15 - 13.30
    Goedele
    12.30
    Street
    jong mb 5-6 B+ vanaf 3 lessen
    12.30 - 13.30
    Aiko
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    AIRA
    Repetitie District
    13.30 - 15.30
    Ruben/Aiko
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    09.45
    Klassiek
    jong -18j B+/C 2/2
    09.45 - 11.00
    Goedele
    10.00
    Klassiek
    jong mb 3-4 B basisles
    10.00 - 11.15
    Judith
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    Klassiek
    jong C 2/2
    11.00 - 12.15
    Goedele
    11.15
    Klassiek
    jongvol B/B+ basisles
    11.15 - 12.30
    Judith
    11.30
    11.45
    12.00
    12.15
    Klassiek
    jong +18j B+/C 2/2
    12.15 - 13.30
    Goedele
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15

    Grote Zaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    10.00
    Street
    jong mb 2 A+ vanaf 4 lessen
    10.00 - 11.00
    Aiko
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    Street
    jong mb 1 A vanaf 4 lessen
    11.00 - 12.00
    Aiko
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    12.15
    12.30
    Street
    jong mb 5-6 B+ vanaf 3 lessen
    12.30 - 13.30
    Aiko
    12.45
    13.00
    13.15

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    10.00
    Kinderdans
    10.00 - 11.00
    Luna
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    Kinderdans
    12.00 - 13.00
    Luna
    12.15
    12.30
    12.45

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    11.00
    Predans
    11.00 - 12.00
    Luna
    11.15
    11.30
    11.45

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    13.30
    AIRA
    Repetitie District
    13.30 - 15.30
    Ruben/Aiko
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15

    Grote Zaal

    No events available!

Uitleg leeftijden/niveau's

kleuterdans = 2de kleuterklas
kinderdans = 3de kleuterklas
predans = 1ste leerjaar
kind A = 2de lj
kind A+ = 3de lj
kind B = 4de lj
kind B+ = 5de lj
kind C = 6de lj
mb = middelbaar
jong = tussen 1ste en 6de middelbaar
jongvol = vanaf 16 jaar
vol = +18 jaar
dames = + 30 jaar

A = beginners
A+ = minimum 1 à 2 jaar ervaring
B = minimum 3 jaar ervaring
B+ = minimum 4 jaar ervaring
C = minimum 5 jaar ervaring
C+ = minimum 6 jaar ervaring

icm = in combinatie met. Dit wil zeggen dat je 2 verschillende lessen volgt op een verplicht uur vb. 'jazz kind A+ icm klassiek optie 1' op zaterdag om 11u45 en 'klassiek kind A+ icm jazz optie 1' op woensdag om 12u45. 'A+ Optie 2' is een andere verplichte combinatie van hetzelfde niveau als 'A+ optie 1'.
aanvullende les = als je in dezelfde stijl en in hetzelfde niveau een 2de uur/week wilt dansen.
+ basis = deze les kan je volgen als je ook nog een andere techniekles volgt genre klassiek ballet, jazzdance of hedendaagse dans.
vanaf 3 lessen = een les die je extra volgen kan als het minstens je 3de les/week is.
vanaf 4 lessen = een les die je extra volgen kan als het minstens je 4de les/week is.
basisles = dans je in een bepaalde stijl slechts 1 les/week, dan kan je de basisles kiezen.
1/2 en 2/2 = een verplichte combinatie in dezelfde stijl en niveau.