Lessenrooster

  • Maandag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.15
    Klassiek
    Kind B+
    vanaf 3 lessen
    16.15 - 17.15
    Ginie
    16.30
    Breakdance
    Jongens
    lj2-5
    16.30 - 17.30
    Stijn
    Street
    Kind B
    +basis
    16.30 - 17.30
    Jocelyn
    16.45
    17.00
    17.15
    Klassiek
    Jong mb 1 A
    basisles
    17.15 - 18.30
    Ginie
    17.30
    Jazz
    Kind C
    icm klassiek
    17.30 - 18.30
    Sarah C
    Breakdance
    Jongens
    lj6-mb3
    17.30 - 18.30
    Stijn
    Street
    Kind B+
    vanaf 3 lessen
    17.30 - 18.30
    Jocelyn
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Jazz
    Jong mb 1 A
    18.30 - 19.45
    Sarah C
    Breakdance
    Masterclass
    18.30 - 19.30
    Stijn
    Klassiek
    Jong mb 2 A 1/2
    18.30 - 19.45
    Ginie
    Street
    Kind C
    vanaf 3 lessen
    18.30 - 19.30
    Jocelyn
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    Figuurtraining
    19.30 - 20.30
    Florian
    19.45
    Flamenco
    Beginners
    19.45 - 21.00
    Silvia
    20.00
    Jazz
    Vol A
    20.00 - 21.15
    Zoë
    Pilates
    Niveau 2
    20.00 - 21.00
    Ginie
    20.15
    20.30
    Fatburner
    20.30 - 21.30
    Florian
    20.45
    21.00
    Flamenco
    Met basis
    21.00 - 22.15
    Silvia
    Pilates
    Niveau 1
    21.00 - 22.00
    Ginie
    21.15
    Jazz
    Vol A+/B
    21.15 - 22.30
    Zoë
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    17.30
    Jazz
    Kind C
    icm klassiek
    17.30 - 18.30
    Sarah C
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Jazz
    Jong mb 1 A
    18.30 - 19.45
    Sarah C
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    Jazz
    Vol A
    20.00 - 21.15
    Zoë
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    Jazz
    Vol A+/B
    21.15 - 22.30
    Zoë
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.30
    Breakdance
    Jongens
    lj2-5
    16.30 - 17.30
    Stijn
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    Breakdance
    Jongens
    lj6-mb3
    17.30 - 18.30
    Stijn
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Breakdance
    Masterclass
    18.30 - 19.30
    Stijn
    18.45
    19.00
    19.15

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    20.30
    Fatburner
    20.30 - 21.30
    Florian
    20.45
    21.00
    21.15

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    19.30
    Figuurtraining
    19.30 - 20.30
    Florian
    19.45
    20.00
    20.15

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.15
    Klassiek
    Kind B+
    vanaf 3 lessen
    16.15 - 17.15
    Ginie
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    Klassiek
    Jong mb 1 A
    basisles
    17.15 - 18.30
    Ginie
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Klassiek
    Jong mb 2 A 1/2
    18.30 - 19.45
    Ginie
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30

    Grote Zaal

    Kleine Zaal

    No event hours available!
    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    20.00
    Pilates
    Niveau 2
    20.00 - 21.00
    Ginie
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    Pilates
    Niveau 1
    21.00 - 22.00
    Ginie
    21.15
    21.30
    21.45

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.30
    Street
    Kind B
    +basis
    16.30 - 17.30
    Jocelyn
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    Street
    Kind B+
    vanaf 3 lessen
    17.30 - 18.30
    Jocelyn
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Street
    Kind C
    vanaf 3 lessen
    18.30 - 19.30
    Jocelyn
    18.45
    19.00
    19.15

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    19.45
    Flamenco
    Beginners
    19.45 - 21.00
    Silvia
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    Flamenco
    Met basis
    21.00 - 22.15
    Silvia
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00

    Kleine Zaal

    No events available!
  • Dinsdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    16.15
    Jazz
    Kind A
    icm klassiek
    16.15 - 17.15
    Karen
    16.30
    Jazz
    Jong mb 5 B+
    vanaf 4 lessen
    16.30 - 17.45
    Tom
    Klassiek
    Kind A
    16.30 - 17.30
    Leen
    16.45
    17.00
    Acro
    AIRA United Level 3
    17.00 - 18.30
    Florian

    Acro
    AIRA United Ruby
    17.00 - 18.30
    Julie/Sarah
    17.15
    Jazz
    Jong C/C+
    vanaf 6 lessen
    17.15 - 18.30
    Sebastien
    17.30
    Jazz
    Kind A
    17.30 - 18.30
    Karen
    Jazz
    Kind A+
    17.30 - 18.30
    Leen
    17.45
    Jazz
    Jong mb 3 B
    vanaf 4 lessen
    17.45 - 19.00
    Tom
    18.00
    18.15
    18.30
    Jazz
    Jongvol C
    18.30 - 19.45
    Sebastien
    Jazz
    Kind B
    vanaf 3 lessen
    18.30 - 19.30
    Karen
    18.45
    Klassiek
    Vol A/A+
    18.45 - 20.00
    Leen
    Acro
    AIRA United Pearl
    18.45 - 20.15
    Julie
    19.00
    Jazz
    Jong mb 2 A+
    vanaf 3 lessen
    19.00 - 20.15
    Tom
    19.15
    19.30
    Klassiek
    Jongvol C+ 1/2
    19.30 - 20.45
    Goedele
    19.45
    20.00
    Jazz
    Jongvol B/B+
    20.00 - 21.15
    Sebastien
    Klassiek
    Vol B/B+
    20.00 - 21.15
    Leen
    20.15
    Jazz
    Dames B
    20.15 - 21.30
    Tom

    Klassiek
    Vol C
    21.15 - 22.30
    Leen
    Acro
    AIRA United Diamond
    20.15 - 22.15
    Julie
    20.30
    20.45
    Klassiek
    Jongvol C+
    basisles
    20.45 - 22.00
    Goedele
    21.00
    21.15
    Jazz
    Vol B/C
    21.15 - 22.30
    Sebastien
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Sporthal Redingenhof

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    16.15
    Jazz
    Kind A
    icm klassiek
    16.15 - 17.15
    Karen
    16.30
    Jazz
    Jong mb 5 B+
    vanaf 4 lessen
    16.30 - 17.45
    Tom
    16.45
    17.00
    17.15
    Jazz
    Jong C/C+
    vanaf 6 lessen
    17.15 - 18.30
    Sebastien
    17.30
    Jazz
    Kind A
    17.30 - 18.30
    Karen
    Jazz
    Kind A+
    17.30 - 18.30
    Leen
    17.45
    Jazz
    Jong mb 3 B
    vanaf 4 lessen
    17.45 - 19.00
    Tom
    18.00
    18.15
    18.30
    Jazz
    Jongvol C
    18.30 - 19.45
    Sebastien
    Jazz
    Kind B
    vanaf 3 lessen
    18.30 - 19.30
    Karen
    18.45
    19.00
    Jazz
    Jong mb 2 A+
    vanaf 3 lessen
    19.00 - 20.15
    Tom
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    Jazz
    Jongvol B/B+
    20.00 - 21.15
    Sebastien
    20.15
    Jazz
    Dames B
    20.15 - 21.30
    Tom
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    Jazz
    Vol B/C
    21.15 - 22.30
    Sebastien
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    16.30
    Klassiek
    Kind A
    16.30 - 17.30
    Leen
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    Klassiek
    Vol A/A+
    18.45 - 20.00
    Leen
    19.00
    19.15
    19.30
    Klassiek
    Jongvol C+ 1/2
    19.30 - 20.45
    Goedele
    19.45
    20.00
    Klassiek
    Vol B/B+
    20.00 - 21.15
    Leen
    20.15
    20.30
    20.45
    Klassiek
    Jongvol C+
    basisles
    20.45 - 22.00
    Goedele
    21.00
    21.15
    Klassiek
    Vol C
    21.15 - 22.30
    Leen
    21.30
    21.45
    22.00
    22.15

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    17.00
    Acro
    AIRA United Level 3
    17.00 - 18.30
    Florian

    Acro
    AIRA United Ruby
    17.00 - 18.30
    Julie/Sarah
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    Acro
    AIRA United Pearl
    18.45 - 20.15
    Julie
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Acro
    AIRA United Diamond
    20.15 - 22.15
    Julie
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00

    Sporthal Redingenhof

    No event hours available!
    No events available!
  • Woensdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    10.30
    Pilates
    10.30 - 11.30
    Ginie
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    12.15
    12.30
    Klassiek
    Kind A+
    icm jazz optie 1
    12.30 - 13.30
    Aike
    12.45
    Kleuterdans
    12.45 - 13.30
    Zoë
    Street
    Kind B
    12.45 - 13.45
    Natalie
    13.00
    13.15
    Hedendaags
    Jong A+
    +klassiek
    13.15 - 14.30
    Jennifer
    13.30
    Klassiek
    Kind B
    icm jazz
    13.30 - 14.30
    Aike
    Kinderdans
    13.30 - 14.30
    Zoë
    13.45
    Street
    Kind A+
    13.45 - 14.45
    Natalie
    14.00
    Jazz
    Kind B
    14.00 - 15.00
    Karen
    14.15
    14.30
    AIRA
    Repetitie Mini’s
    14.30 - 15.45
    Sanne
    Predans
    14.30 - 15.30
    Zoë
    Hedendaags
    Jong C/C+
    14.30 - 15.45
    Jennifer
    14.45
    Street
    Kind B+
    14.45 - 15.45
    Natalie
    15.00
    Jazz
    Kind B
    icm klassiek
    15.00 - 16.00
    Karen
    15.15
    15.30
    Klassiek
    Kind B/B+
    aanvullende les
    15.30 - 16.30
    Ginie
    15.45
    Kleuterdans
    15.45 - 16.30
    Zoë
    Klassiek
    Kind A+
    15.45 - 16.45
    Leen
    Hedendaags
    Jong B+
    +klassiek
    15.45 - 17.00
    Jennifer
    16.00
    Street
    Kind B/B+/C
    aanvullende les
    16.00 - 17.00
    Jocelyn
    16.15
    16.30
    Hedendaags
    Jong A
    +klassiek
    16.30 - 17.45
    Zoë
    Klassiek
    Kind C
    vanaf 4 lessen
    16.30 - 17.30
    Ginie
    16.45
    Jazz
    Kind A+
    icm klassiek optie 2
    16.45 - 17.45
    Leen
    17.00
    Jazz
    Jong C/C+
    vanaf 4 lessen
    17.00 - 18.15
    17.15
    17.30
    Klassiek
    Jong mb 2-3 A+
    basisles
    17.30 - 18.45
    Ginie
    17.45
    Klassiek
    Jong mb 3 B 1/2
    17.45 - 19.00
    Leen
    Street
    Kind C
    17.45 - 18.45
    Jocelyn
    18.00
    18.15
    AIRA
    Techniekles +18j
    18.15 - 19.30
    18.30
    18.45
    Street
    Jong mb 1 A
    18.45 - 19.45
    Jocelyn
    19.00
    Pointes
    MB3
    19.00 - 19.30
    Leen
    Klassiek
    Jong mb 2 A+ 2/2
    19.00 - 20.15
    Ginie
    19.15
    19.30
    Klassiek
    Jong C 1/2
    19.30 - 20.45
    Goedele
    19.45
    Jazz Horton
    Jong B
    19.45 - 21.00
    Leen
    20.00
    Street
    Vol B/C
    20.00 - 21.00
    Tamara
    20.15
    Pointes
    MB2
    20.15 - 20.45
    Ginie
    20.30
    20.45
    AIRA
    Repetitie Girls
    20.45 - 22.00
    Amber
    Klassiek
    Jongvol C
    basisles
    20.45 - 22.00
    Goedele
    21.00
    Jazz Horton
    Vol B+/C
    21.00 - 22.15
    Leen
    Street
    Jongvol C/C+
    21.00 - 22.15
    Tamara
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Celestijntje

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    14.00
    Jazz
    Kind B
    14.00 - 15.00
    Karen
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    Jazz
    Kind B
    icm klassiek
    15.00 - 16.00
    Karen
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    Jazz
    Kind A+
    icm klassiek optie 2
    16.45 - 17.45
    Leen
    17.00
    Jazz
    Jong C/C+
    vanaf 4 lessen
    17.00 - 18.15
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00

    Theaterzaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    12.45
    Kleuterdans
    12.45 - 13.30
    Zoë
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    Kleuterdans
    15.45 - 16.30
    Zoë
    16.00
    16.15

    Grote Zaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    12.30
    Klassiek
    Kind A+
    icm jazz optie 1
    12.30 - 13.30
    Aike
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    Klassiek
    Kind B
    icm jazz
    13.30 - 14.30
    Aike
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    Klassiek
    Kind B/B+
    aanvullende les
    15.30 - 16.30
    Ginie
    15.45
    Klassiek
    Kind A+
    15.45 - 16.45
    Leen
    16.00
    16.15
    16.30
    Klassiek
    Kind C
    vanaf 4 lessen
    16.30 - 17.30
    Ginie
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    Klassiek
    Jong mb 2-3 A+
    basisles
    17.30 - 18.45
    Ginie
    17.45
    Klassiek
    Jong mb 3 B 1/2
    17.45 - 19.00
    Leen
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    Klassiek
    Jong mb 2 A+ 2/2
    19.00 - 20.15
    Ginie
    19.15
    19.30
    Klassiek
    Jong C 1/2
    19.30 - 20.45
    Goedele
    19.45
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    Klassiek
    Jongvol C
    basisles
    20.45 - 22.00
    Goedele
    21.00
    21.15
    21.30
    21.45

    Grote Zaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    19.00
    Pointes
    MB3
    19.00 - 19.30
    Leen
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Pointes
    MB2
    20.15 - 20.45
    Ginie
    20.30

    Grote Zaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    10.30
    Pilates
    10.30 - 11.30
    Ginie
    10.45
    11.00
    11.15

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    12.45
    Street
    Kind B
    12.45 - 13.45
    Natalie
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    Street
    Kind A+
    13.45 - 14.45
    Natalie
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    Street
    Kind B+
    14.45 - 15.45
    Natalie
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    Street
    Kind B/B+/C
    aanvullende les
    16.00 - 17.00
    Jocelyn
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    Street
    Kind C
    17.45 - 18.45
    Jocelyn
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    Street
    Jong mb 1 A
    18.45 - 19.45
    Jocelyn
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    Street
    Vol B/C
    20.00 - 21.00
    Tamara
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    Street
    Jongvol C/C+
    21.00 - 22.15
    Tamara
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00

    Theaterzaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    13.15
    Hedendaags
    Jong A+
    +klassiek
    13.15 - 14.30
    Jennifer
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    Hedendaags
    Jong C/C+
    14.30 - 15.45
    Jennifer
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    Hedendaags
    Jong B+
    +klassiek
    15.45 - 17.00
    Jennifer
    16.00
    16.15
    16.30
    Hedendaags
    Jong A
    +klassiek
    16.30 - 17.45
    Zoë
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30

    Grote Zaal

    Celestijntje

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    14.30
    AIRA
    Repetitie Mini’s
    14.30 - 15.45
    Sanne
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    AIRA
    Techniekles +18j
    18.15 - 19.30
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    AIRA
    Repetitie Girls
    20.45 - 22.00
    Amber
    21.00
    21.15
    21.30
    21.45

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    19.45
    Jazz Horton
    Jong B
    19.45 - 21.00
    Leen
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    21.00
    Jazz Horton
    Vol B+/C
    21.00 - 22.15
    Leen
    21.15
    21.30
    21.45
    22.00

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    13.30
    Kinderdans
    13.30 - 14.30
    Zoë
    13.45
    14.00
    14.15

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje
    14.30
    Predans
    14.30 - 15.30
    Zoë
    14.45
    15.00
    15.15

    Kleine Zaal

    No events available!

  • Donderdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.15
    Jazz
    Kind B+
    icm klassiek
    16.15 - 17.15
    Sarah C
    Klassiek
    Kind C
    aanvullende les
    16.15 - 17.15
    Ginie
    16.30
    Klassiek
    Kind B
    vanaf 3 lessen
    16.30 - 17.30
    Aike
    16.45
    17.00
    17.15
    Jazz
    Kind B+
    17.15 - 18.15
    Sarah C
    Klassiek
    Jong mb 1 A 1/2
    17.15 - 18.30
    Ginie
    17.30
    Klassiek
    Kind B
    17.30 - 18.30
    Aike
    17.45
    18.00
    18.15
    Jazz
    Kind C
    18.15 - 19.15
    Sarah C
    Street
    Jong mb 2/3 A+/B
    aanvullende les
    18.15 - 19.15
    Robin
    18.30
    AIRA
    Hedendaags
    18.30 - 19.45
    Jennifer
    Pointes
    MB1
    18.30 - 19.00
    Ginie
    18.45
    19.00
    Klassiek
    Jong -18j B+/C 1/2
    19.00 - 20.15
    Goedele
    19.15
    Hedendaags
    Jong B
    +klassiek
    19.15 - 20.30
    Zoë
    Street
    Jong mb 4 B+
    19.15 - 20.15
    Robin
    19.30
    19.45
    Hedendaags
    Vol B/B+
    19.45 - 21.00
    Jennifer
    20.00
    20.15
    Pointes
    B/B+
    20.15 - 20.45
    Goedele
    Street
    Jongvol C
    20.15 - 21.15
    Robin
    20.30
    Hedendaags
    Vol A
    20.30 - 21.30
    Zoë
    20.45
    Klassiek
    Les op pointes B+/C/C+
    20.45 - 21.45
    Goedele
    21.00
    Hedendaags
    Vol C
    21.00 - 22.15
    Jennifer
    21.15
    Street
    Vol A/A+
    21.15 - 22.15
    Robin
    21.30
    Hedendaags
    Vol A+
    21.30 - 22.45
    Zoë
    21.45
    22.00
    22.15
    22.30

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.15
    Jazz
    Kind B+
    icm klassiek
    16.15 - 17.15
    Sarah C
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    Jazz
    Kind B+
    17.15 - 18.15
    Sarah C
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    Jazz
    Kind C
    18.15 - 19.15
    Sarah C
    18.30
    18.45
    19.00

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    16.15
    Klassiek
    Kind C
    aanvullende les
    16.15 - 17.15
    Ginie
    16.30
    Klassiek
    Kind B
    vanaf 3 lessen
    16.30 - 17.30
    Aike
    16.45
    17.00
    17.15
    Klassiek
    Jong mb 1 A 1/2
    17.15 - 18.30
    Ginie
    17.30
    Klassiek
    Kind B
    17.30 - 18.30
    Aike
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    Klassiek
    Jong -18j B+/C 1/2
    19.00 - 20.15
    Goedele
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    Klassiek
    Les op pointes B+/C/C+
    20.45 - 21.45
    Goedele
    21.00
    21.15
    21.30

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    18.30
    Pointes
    MB1
    18.30 - 19.00
    Ginie
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Pointes
    B/B+
    20.15 - 20.45
    Goedele
    20.30

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    18.15
    Street
    Jong mb 2/3 A+/B
    aanvullende les
    18.15 - 19.15
    Robin
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    Street
    Jong mb 4 B+
    19.15 - 20.15
    Robin
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Street
    Jongvol C
    20.15 - 21.15
    Robin
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15
    Street
    Vol A/A+
    21.15 - 22.15
    Robin
    21.30
    21.45
    22.00

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    19.15
    Hedendaags
    Jong B
    +klassiek
    19.15 - 20.30
    Zoë
    19.30
    19.45
    Hedendaags
    Vol B/B+
    19.45 - 21.00
    Jennifer
    20.00
    20.15
    20.30
    Hedendaags
    Vol A
    20.30 - 21.30
    Zoë
    20.45
    21.00
    Hedendaags
    Vol C
    21.00 - 22.15
    Jennifer
    21.15
    21.30
    Hedendaags
    Vol A+
    21.30 - 22.45
    Zoë
    21.45
    22.00
    22.15
    22.30

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    18.30
    AIRA
    Hedendaags
    18.30 - 19.45
    Jennifer
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30

    Theaterzaal

    No events available!

  • Vrijdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    16.15
    Jazz
    Kind B+
    vanaf 3 lessen
    16.15 - 17.15
    Sarah C
    16.30
    Hedendaags
    Jong C
    +klassiek
    16.30 - 17.45
    Sarah M/Jens
    Predans
    16.30 - 17.30
    Ineke
    16.45
    17.00
    17.15
    Jazz
    Kind C
    vanaf 4 lessen
    17.15 - 18.15
    Sarah C
    Acro
    AIRA United Level 3
    17.15 - 18.45
    Florian
    17.30
    Kinderdans
    17.30 - 18.30
    Ineke
    17.45
    AIRA
    Techniekles -18j
    17.45 - 19.00
    Sarah/Jens
    18.00
    18.15
    Jazz
    Jong mb 1 A
    vanaf 4 lessen
    18.15 - 19.30
    Sarah C
    18.30
    18.45
    19.00
    Klassiek
    Jong +18j B+/C 1/2
    19.00 - 20.15
    Goedele
    Fatburner
    19.00 - 20.00
    Florian
    19.15
    19.30
    AIRA
    Show
    19.30 - 20.45
    Street
    Jongvol C/C+
    techniek
    19.30 - 20.45
    Tamara
    19.45
    20.00
    20.15
    Klassiek
    Jongvol C+ 2/2
    20.15 - 21.30
    Goedele
    20.30
    20.45
    AIRA
    Plaatsing Girls
    20.45 - 21.15
    Amber
    Street
    Jongvol C+
    vanaf 3 lessen
    20.45 - 22.00
    Tamara
    21.00
    21.15
    21.30
    AIRA
    Fysieke training
    21.30 - 22.00
    Goedele
    21.45
    22.00
    AIRA
    Repetitie Compagnie
    22.00 - 00.00
    Aike
    22.15
    22.30
    22.45
    23.00
    23.15
    23.30
    23.45

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Sporthal Redingenhof

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    16.15
    Jazz
    Kind B+
    vanaf 3 lessen
    16.15 - 17.15
    Sarah C
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    Jazz
    Kind C
    vanaf 4 lessen
    17.15 - 18.15
    Sarah C
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    Jazz
    Jong mb 1 A
    vanaf 4 lessen
    18.15 - 19.30
    Sarah C
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    19.00
    Klassiek
    Jong +18j B+/C 1/2
    19.00 - 20.15
    Goedele
    19.15
    19.30
    19.45
    20.00
    20.15
    Klassiek
    Jongvol C+ 2/2
    20.15 - 21.30
    Goedele
    20.30
    20.45
    21.00
    21.15

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    19.30
    Street
    Jongvol C/C+
    techniek
    19.30 - 20.45
    Tamara
    19.45
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    Street
    Jongvol C+
    vanaf 3 lessen
    20.45 - 22.00
    Tamara
    21.00
    21.15
    21.30
    21.45

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    16.30
    Hedendaags
    Jong C
    +klassiek
    16.30 - 17.45
    Sarah M/Jens
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    17.45
    AIRA
    Techniekles -18j
    17.45 - 19.00
    Sarah/Jens
    18.00
    18.15
    18.30
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    AIRA
    Show
    19.30 - 20.45
    19.45
    20.00
    20.15
    20.30
    20.45
    AIRA
    Plaatsing Girls
    20.45 - 21.15
    Amber
    21.00
    21.15
    21.30
    AIRA
    Fysieke training
    21.30 - 22.00
    Goedele
    21.45
    22.00
    AIRA
    Repetitie Compagnie
    22.00 - 00.00
    Aike
    22.15
    22.30
    22.45
    23.00
    23.15
    23.30
    23.45

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    17.30
    Kinderdans
    17.30 - 18.30
    Ineke
    17.45
    18.00
    18.15

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    16.30
    Predans
    16.30 - 17.30
    Ineke
    16.45
    17.00
    17.15

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    19.00
    Fatburner
    19.00 - 20.00
    Florian
    19.15
    19.30
    19.45

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Sporthal Redingenhof
    17.15
    Acro
    AIRA United Level 3
    17.15 - 18.45
    Florian
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30

    Sporthal Redingenhof

    No events available!

  • Zaterdag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    09.00
    Klassiek
    Jong mb 1 A 2/2
    09.00 - 10.15
    Ginie
    09.15
    Kleuterdans
    09.15 - 10.00
    Flore
    09.30
    Jazz
    Jong mb 3 B
    09.30 - 10.45
    Tom
    Damba
    8-14j
    09.30 - 10.30
    Zoë
    09.45
    Klassiek
    Kind A
    icm jazz
    09.45 - 10.45
    Leen
    10.00
    Predans
    10.00 - 11.00
    Flore
    Acro
    AIRA United Ruby
    10.00 - 12.00
    Sarah/Herlinde/Laure

    Acro
    AIRA mini's
    10.30 - 12.00
    Thibault/Nele
    10.15
    Klassiek
    Kind B+
    icm jazz
    10.15 - 11.15
    Ginie
    10.30
    Damba
    Vanaf 14j
    10.30 - 11.30
    Zoë
    10.45
    Klassiek
    Kind A+
    icm jazz optie 2
    10.45 - 11.45
    Leen
    Jazz
    Jong mb 4 B+
    vanaf 4 lessen
    10.45 - 12.00
    Tom
    11.00
    Jazz
    Kind A
    11.00 - 12.00
    Amber
    11.15
    Klassiek
    Jong mb 3 B 2/2
    11.15 - 12.30
    Ginie
    11.30
    Hedendaags
    Jong A mb 1-2
    -klassiek
    11.30 - 12.45
    Zoë
    11.45
    Jazz
    Kind A+
    icm klassiek optie 1
    11.45 - 12.45
    Leen
    12.00
    Street
    Kind A
    12.00 - 13.00
    Amber
    Acro
    Open Level Juniors
    12.00 - 13.30
    Nele/Laure

    Acro
    Open Level Peewees A
    12.00 - 13.30
    Sarah/Dauwke
    12.15
    Jazz
    Jong mb 4 B
    12.15 - 13.30
    Tom
    12.30
    Klassiek
    Kind B+
    12.30 - 13.30
    Ginie
    12.45
    Hedendaags
    Jong B
    -klassiek
    12.45 - 14.00
    Zoë
    13.00
    AIRA
    Techniekles Mini's
    13.00 - 14.15
    Leen
    Klassiek
    Jong mb 4 B 1/2
    13.00 - 14.15
    Goedele
    13.15
    13.30
    Jazz
    Jong mb 5-6 B+
    13.30 - 14.45
    Tom
    Klassiek
    Kind C
    13.30 - 14.30
    Ginie
    13.45
    14.00
    Acro
    Repetitie AIRA United
    Pearl en Diamond
    14.00 - 18.00
    Julie/David/Lenja
    14.15
    Klassiek
    Jong C 2/2
    14.15 - 15.30
    Goedele
    Street
    Jong mb 2-3 B
    vanaf 4 lessen
    14.15 - 15.15
    Ruben
    Pointes
    MB4
    14.15 - 14.45
    Leen
    14.30
    14.45
    Jazz
    Jong mb 2 A+
    14.45 - 16.00
    Thibault
    Hedendaags
    Jong B+
    -klassiek
    14.45 - 16.00
    Zoë
    15.00
    15.15
    Hip Hop
    Jongens
    lj 4-6
    15.15 - 16.15
    Ruben
    15.30
    AIRA
    Klassiek Ensemble
    15.30 - 16.45
    Goedele
    15.45
    16.00
    Jazz
    Jong mb 2 A+
    icm klassiek en/of hedendaags
    16.00 - 17.15
    Thibault
    16.15
    Hip Hop
    Jongens +MB 1
    16.15 - 17.15
    Ruben
    16.30
    16.45
    AIRA
    Repetitie Ensemble
    16.45 - 18.45
    Goedele
    17.00
    17.15
    Jazz
    Jong mb 3 B
    icm klassiek en/of hedendaags
    17.15 - 18.30
    Thibault
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Celestijntje

    Gymnasium Sportkot

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    09.30
    Jazz
    Jong mb 3 B
    09.30 - 10.45
    Tom
    09.45
    10.00
    10.15
    10.30
    10.45
    Jazz
    Jong mb 4 B+
    vanaf 4 lessen
    10.45 - 12.00
    Tom
    11.00
    Jazz
    Kind A
    11.00 - 12.00
    Amber
    11.15
    11.30
    11.45
    Jazz
    Kind A+
    icm klassiek optie 1
    11.45 - 12.45
    Leen
    12.00
    12.15
    Jazz
    Jong mb 4 B
    12.15 - 13.30
    Tom
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    Jazz
    Jong mb 5-6 B+
    13.30 - 14.45
    Tom
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    Jazz
    Jong mb 2 A+
    14.45 - 16.00
    Thibault
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    Jazz
    Jong mb 2 A+
    icm klassiek en/of hedendaags
    16.00 - 17.15
    Thibault
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    Jazz
    Jong mb 3 B
    icm klassiek en/of hedendaags
    17.15 - 18.30
    Thibault
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    09.15
    Kleuterdans
    09.15 - 10.00
    Flore
    09.30
    09.45

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    09.00
    Klassiek
    Jong mb 1 A 2/2
    09.00 - 10.15
    Ginie
    09.15
    09.30
    09.45
    Klassiek
    Kind A
    icm jazz
    09.45 - 10.45
    Leen
    10.00
    10.15
    Klassiek
    Kind B+
    icm jazz
    10.15 - 11.15
    Ginie
    10.30
    10.45
    Klassiek
    Kind A+
    icm jazz optie 2
    10.45 - 11.45
    Leen
    11.00
    11.15
    Klassiek
    Jong mb 3 B 2/2
    11.15 - 12.30
    Ginie
    11.30
    11.45
    12.00
    12.15
    12.30
    Klassiek
    Kind B+
    12.30 - 13.30
    Ginie
    12.45
    13.00
    Klassiek
    Jong mb 4 B 1/2
    13.00 - 14.15
    Goedele
    13.15
    13.30
    Klassiek
    Kind C
    13.30 - 14.30
    Ginie
    13.45
    14.00
    14.15
    Klassiek
    Jong C 2/2
    14.15 - 15.30
    Goedele
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15

    Grote Zaal

    Kleine Zaal

    Celestijntje

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    10.00
    Acro
    AIRA United Ruby
    10.00 - 12.00
    Sarah/Herlinde/Laure

    Acro
    AIRA mini's
    10.30 - 12.00
    Thibault/Nele
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    Acro
    Open Level Juniors
    12.00 - 13.30
    Nele/Laure

    Acro
    Open Level Peewees A
    12.00 - 13.30
    Sarah/Dauwke
    12.15
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    Acro
    Repetitie AIRA United
    Pearl en Diamond
    14.00 - 18.00
    Julie/David/Lenja
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45

    Gymnasium Sportkot

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    14.15
    Pointes
    MB4
    14.15 - 14.45
    Leen
    14.30

    Terraszaal

    No event hours available!
    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    12.00
    Street
    Kind A
    12.00 - 13.00
    Amber
    12.15
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    Street
    Jong mb 2-3 B
    vanaf 4 lessen
    14.15 - 15.15
    Ruben
    14.30
    14.45
    15.00

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    11.30
    Hedendaags
    Jong A mb 1-2
    -klassiek
    11.30 - 12.45
    Zoë
    11.45
    12.00
    12.15
    12.30
    12.45
    Hedendaags
    Jong B
    -klassiek
    12.45 - 14.00
    Zoë
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    Hedendaags
    Jong B+
    -klassiek
    14.45 - 16.00
    Zoë
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    13.00
    AIRA
    Techniekles Mini's
    13.00 - 14.15
    Leen
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    AIRA
    Klassiek Ensemble
    15.30 - 16.45
    Goedele
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    AIRA
    Repetitie Ensemble
    16.45 - 18.45
    Goedele
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30

    Grote Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    10.00
    Predans
    10.00 - 11.00
    Flore
    10.15
    10.30
    10.45

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    09.30
    Damba
    8-14j
    09.30 - 10.30
    Zoë
    09.45
    10.00
    10.15
    10.30
    Damba
    Vanaf 14j
    10.30 - 11.30
    Zoë
    10.45
    11.00
    11.15

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal Celestijntje Gymnasium Sportkot
    15.15
    Hip Hop
    Jongens
    lj 4-6
    15.15 - 16.15
    Ruben
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    Hip Hop
    Jongens +MB 1
    16.15 - 17.15
    Ruben
    16.30
    16.45
    17.00

    Kleine Zaal

    No events available!
  • Zondag

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    09.45
    Klassiek
    Jong -18j B+/C 2/2
    09.45 - 11.00
    Goedele
    10.00
    Street
    Jong mb 3
    vanaf 4 lessen
    10.00 - 11.00
    Aiko
    Klassiek
    Jong mb 4-5 B
    basisles
    10.00 - 11.15
    Judith
    Kinderdans
    10.00 - 11.00
    Luna
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    Klassiek
    Jong mb 4 B 2/2
    11.00 - 12.15
    Goedele
    Street
    Jong mb 1 A+
    vanaf 4 lessen
    11.00 - 12.00
    Aiko
    Predans
    11.00 - 12.00
    Luna
    11.15
    Klassiek
    Jong B/B+
    basisles
    11.15 - 12.30
    Judith
    11.30
    11.45
    12.00
    Kinderdans
    12.00 - 13.00
    Luna
    12.15
    Klassiek
    Jong +18j B+/C 2/2
    12.15 - 13.30
    Goedele
    Show
    Jong A/A+
    12.15 - 13.30
    Sarah M, Jerome
    12.30
    Street
    Jong mb 4-5 B+
    vanaf 3 lessen
    12.30 - 13.30
    Aiko
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    Show
    Jong B+/C
    13.30 - 14.45
    Sarah M, Jerome
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    Street
    Jong mb 2 A+
    14.30 - 15.30
    Robin
    14.45
    Show
    Jong B
    14.45 - 16.00
    Sarah M, Jerome
    15.00
    15.15
    15.30
    Street
    Jong mb 3 A+/B
    15.30 - 16.30
    Robin
    15.45
    16.00
    16.15

    Grote Zaal

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    09.45
    Klassiek
    Jong -18j B+/C 2/2
    09.45 - 11.00
    Goedele
    10.00
    Klassiek
    Jong mb 4-5 B
    basisles
    10.00 - 11.15
    Judith
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    Klassiek
    Jong mb 4 B 2/2
    11.00 - 12.15
    Goedele
    11.15
    Klassiek
    Jong B/B+
    basisles
    11.15 - 12.30
    Judith
    11.30
    11.45
    12.00
    12.15
    Klassiek
    Jong +18j B+/C 2/2
    12.15 - 13.30
    Goedele
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15

    Grote Zaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    10.00
    Street
    Jong mb 3
    vanaf 4 lessen
    10.00 - 11.00
    Aiko
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    Street
    Jong mb 1 A+
    vanaf 4 lessen
    11.00 - 12.00
    Aiko
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    12.15
    12.30
    Street
    Jong mb 4-5 B+
    vanaf 3 lessen
    12.30 - 13.30
    Aiko
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    Street
    Jong mb 2 A+
    14.30 - 15.30
    Robin
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    Street
    Jong mb 3 A+/B
    15.30 - 16.30
    Robin
    15.45
    16.00
    16.15

    Theaterzaal

    Kleine Zaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    10.00
    Kinderdans
    10.00 - 11.00
    Luna
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    Kinderdans
    12.00 - 13.00
    Luna
    12.15
    12.30
    12.45

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    11.00
    Predans
    11.00 - 12.00
    Luna
    11.15
    11.30
    11.45

    Terraszaal

    Grote Zaal Theaterzaal Kleine Zaal Terraszaal
    12.15
    Show
    Jong A/A+
    12.15 - 13.30
    Sarah M, Jerome
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    Show
    Jong B+/C
    13.30 - 14.45
    Sarah M, Jerome
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    Show
    Jong B
    14.45 - 16.00
    Sarah M, Jerome
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45

    Theaterzaal

    No events available!

Uitleg leeftijden/niveau's

kleuterdans = 2de kleuterklas
kinderdans = 3de kleuterklas
predans = 1ste leerjaar
kind A = 2de lj
kind A+ = 3de lj
kind B = 4de lj
kind B+ = 5de lj
kind C = 6de lj
mb = middelbaar
jong = tussen 1ste en 6de middelbaar
jongvol = vanaf 16 jaar
vol = +18 jaar
dames = + 30 jaar

A = beginners
A+ = minimum 1 à 2 jaar ervaring
B = minimum 3 jaar ervaring
B+ = minimum 4 jaar ervaring
C = minimum 5 jaar ervaring
C+ = minimum 6 jaar ervaring

icm = in combinatie met. Dit wil zeggen dat je 2 verschillende lessen volgt op een verplicht uur vb. 'jazz kind A+ icm klassiek optie 1' op zaterdag om 11u45 en 'klassiek kind A+ icm jazz optie 1' op woensdag om 12u45. 'A+ Optie 2' is een andere verplichte combinatie van hetzelfde niveau als 'A+ optie 1'.
aanvullende les = als je in dezelfde stijl en in hetzelfde niveau een 2de uur/week wilt dansen.
+ basis = deze les kan je volgen als je ook nog een andere techniekles volgt genre klassiek ballet, jazzdance of hedendaagse dans.
vanaf 3 lessen = een les die je extra volgen kan als het minstens je 3de les/week is.
vanaf 4 lessen = een les die je extra volgen kan als het minstens je 4de les/week is.
basisles = dans je in een bepaalde stijl slechts 1 les/week, dan kan je de basisles kiezen.
1/2 en 2/2 = een verplichte combinatie in dezelfde stijl en niveau.